zakładanie ogrodów przy firmie

PROJEKT OGRODU – Informacje

Przykładowy projekt ogrodu

1700 m2

DATA

2022

ZAKRES

Projekt ogrodu składający się z koncepcji, wizualizacji i projektu wykonawczego. Koncepcja ogrodu obejmuje strefy funkcjonalne, osie widokowe z okien domu i zakątków ogrodu, szatę roślinną, rozmieszczenie komunikacji i małej architektury oraz wstępny dobór materiałów.

Wizualizacje występują w dwóch formach. Są to wizualizacje szkicowe lub foto realistyczne. Wykonujemy wizualizacje ogrodów zarówno w formie widoków, jak i z lotu ptaka. Na życzenie klienta eksportujemy również spacer po ogrodzie.

Projekt wykonawczy to szczegółowy projekt służący dokładnej wycenie ogrodu, a także jego wykonaniu. Częściami składowymi wykonawczego projektu ogrodu są min.: ogólny projekt zagospodarowania, projekt roślinności, projekt nawadniania, projekty nawierzchni, projekt oświetlenia lub rozmieszczenia punktów świetlnych z ich dokładnym doborem, projekty koncepcyjne lub szczegółowe małej architektury. Do projektu wykonawczego wykonujemy zawsze zestawienie ilościowo – powierzchniowe materiałów i elementów które są przewidziane do realizacji. Na życzenie klienta wykonujemy tabelaryczny, szczegółowy przedmiar robot.

Poszczególne elementy projektu ogrodu: koncepcję, wizualizacje, projekt wykonawczy, można zamówić w Gordo Studio razem lub osobno. W przypadku, kiedy dysponujemy większą ilością czasu i chcemy, aby projekt zawierał np. szczegółowe projekty zbiorników wodnych czy  altan, wykonujemy pełną dokumentację projektową wchodzącą w skład projektu wykonawczego. Niekiedy do wykonania mało skomplikowanej realizacji ogrodu wystarcza sama koncepcja.

Projektem może być też szkic wykonany po rozmowie – poradzie ogrodniczej. Praktykujemy taką formę współpracy,  gdy właściciel ogrodu chce przystąpić niezwłocznie do prac związanych z zakładaniem ogrodu lub gdy zakładamy ogródek o małej powierzchni.

Zdjęcia ogrodów projektowanych lub wykonanych przez Gordo Studio: Na stronie pokazano przykładowe zdjęcia z ogrodów projektowanych lub zbudowanych przy współpracy z naszą firmą. Wszystkie zdjęcia ogrodów przydomowych i galeria zdjęć ogrodów jest własnością firmy Gordo Studio. Kopiowanie materiałów bez zgody jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.